Kuruluş Osman ana karakterleri diziden ayrılıyor

Kuruluş Osman ana karakterleri diziden ayrılıyor

kurulus osman cast

Çarşamba akşamları ATV ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman dizisi son derece etkili bir etkileşimden geçiyor. Burak Özçivit’in yer aldığı dizinin anlatımı, şovmenlerin sergilenmesi ve çekim kalitesi beğeni topluyor.

Kuruluş Osman dizisinin ana karakter kadrosunda yer alan ve Göktuğ kişiliğini oynayan Burak Çelik’in hikayeden ayrılacağı belli oldu. Göktuğ’un kişiliğinin vefatının ardından oyuncu bir süredir rol aldığı dizilere veda edecek.

Göktuğ’un kişiliğinin hikayesi ilerleyen bölümlerde senaristler tarafından işlenecek. Burak Çelik, baharın sonlarına kadar dinlenmeye ve yeni bir maceraya hazırlanmaya güveniyor.

Oyuncu kadrosunda Serhat Kılıç, Yıldız Çağrı Atiksoy, Didem Balçın, Erkan Avcı, Seda Yıldız, Yıldıray Şahinler, Özge Törer gibi önemli isimlerin yer aldığı dizi, ikili kadrosuyla dönemin en iyi 3 dizisi arasında yer alıyor. Bu sezon rakamsal değerlendirmeler.

Burak Çelik, dizi sayesinde büyük bir hayran kitlesi edindi. 2016 yılı civarında setlerde yer alan oyuncu, Karagül dizisindeki Serdar karakteri ile ünlenmiştir.

Kara Yazı ve Söz dizilerinin ardından Sevgili Geçmiş’te izlediğimiz Burak Çelik, mesleğinin en uzun görevi olan Kuruluş Osman’da etkili bir sunum yaptı.

kuruluş osman son bölüm

kurulus osman oyuncular ve rolleri

Summary
Photo ofBurak Çelik
Name
Burak Çelik
Nickname
(Burak Çelik )
Website
Job Title
Kuruluş Osman

Menta

Ben tam beş yıllık büyük bir başarılı deneyime sahip, yetenekli, hevesli profesyonel bir yazarım. Alandaki eğitimim ve araştırmam beni en [mükemmel profesyonel yazarlardan biri yaptı.