Facebook’un Adını Metaverse Focus’a Sığdırmak İçin Değiştirin

Facebook’un Adını Metaverse Focus’a Sığdırmak İçin Değiştirin

 Facebook to Fit Metaverse

Facebook, birkaç yıldan beri genişleyen bir sıcaklık ölçüsü altında. Belki de bu hatlar boyunca, hayırsever ve CEO Mark Zuckerberg’in bir kaynağa göre, Facebook’un adını değiştirmesi ve metaverse etrafında dönerek bir araya getirmesi gerekiyor. Yeni adın ne olacağını önümüzdeki hafta duyacağız.

Facebook’un Geçmiş Sorunları Üzerine Hızlı Tarih
Pek çok insan, hit filmi “Kişilerarası organizasyon” sayesinde Facebook’un nasıl başladığını biliyor. Zuckerberg, Harvard Üniversitesi’ndeki meslektaşlarıyla birlikte, farklı okul arkadaşlarını tanımak için bir yöntem olarak gördü. Çok geçmeden farklı kolejlere yayıldı, daha sonra bu noktada halka açık ve en ünlü kişilerarası organizasyon haline geldi. Eski okul arkadaşlarınızın başına gelenleri keşfetmeniz, uzaktaki aileden haberdar olmanız, yerel bölgenizi kontrol etmeniz vb.

Her durumda, Cambridge Analytica utancıyla işler keskin bir dönüş yaptı. Facebook müşterileri, bilgilerinin satıldığını ve siyasi etkilere karşı güçsüz bırakıldıklarını öğrendi.
Bu, zorlukların sadece başlangıcıydı. Facebook şu anda son derece güvenilir olarak kabul ediliyor ve devletlerin onu ve diğer büyük teknoloji organizasyonlarını parçalaması gerekiyor. Tüm bunları yoğunlaştıran önceki bir temsilci, Facebook’u önemli ölçüde daha fazla zorluğa sokan kayıtları devretti. Bu incelemelerin, iddiaların konusu ve oradan sınır gökyüzü.

Yine de, baştan sona Facebook’un sadece “Facebook”tan daha fazlası olduğu ortaya çıktı. Ayrıca bu eşdeğer mülkiyet altında Instagram, WhatsApp ve Oculus Quest var. Bununla birlikte, zorlukların her biri ile inanılmaz bir enkaz.

Muhtemel Facebook İsim Değişikliği ve Metaverse Yeniden Markalama
Görünüşe göre Zuckerberg, Facebook’u başka bir yola iterek zorluklardan bir çıkış arıyor olabilir. Doğrudan bilgiye sahip bir kaynak, Facebook için ay bitmeden ilan edilecek bir isim değişikliği olduğunu söylüyor. Dahası, Zuckerberg’in meta veri tabanında bir araya gelmesi gerektiği fark edildi.

Geçen Temmuz, Zuckerberg, takip eden oldukça uzun bir süre boyunca, “bizi esasen web tabanlı bir medya kuruluşu olarak gören bireylerden bir metaverse organizasyonu olmaya başarılı bir şekilde ilerleyeceğiz” dedi.

Meta verinin ne olduğunu düşünüyorsanız, iyi bir şirkettesiniz. Kargaşanın bir kısmı, terimin belki bir veya iki anlama gelebileceği gerekçesiyle olabilir.
Facebook, birkaç yıldan beri genişleyen bir sıcaklık ölçüsü altında. Belki de bu doğrultuda, hayırsever ve CEO Mark Zuckerberg’in Facebook’un adını değiştirmesi ve bir kaynağın belirttiği gibi metaverse etrafında dönerek bir araya getirmesi gerekiyor. Yeni adın ne olacağını önümüzdeki hafta duyacağız.

Facebook’un Geçmiş Sorunları Üzerine Hızlı Tarih

Pek çok insan, hit filmi “Kişilerarası organizasyon” sayesinde Facebook’un nasıl başladığını biliyor. Zuckerberg, Harvard Üniversitesi’ndeki meslektaşlarıyla, farklı meslektaşlarını tanımak için bir yöntem olarak hayal etti. Çok geçmeden farklı kolejlere yayıldı, daha sonra bu noktada halka açık ve en iyi bilinen gayri resmi topluluk haline geldi. Eski okul arkadaşlarının başına gelenleri keşfetmen, önemli mesafeli aileden haberdar olman, yerel bölgeni kontrol etmen vb. için ihtiyacın olan yer burası.

Cambridge Analytica utancına rağmen, işler keskin bir dönüş yaptı. Facebook müşterileri, bilgilerinin satıldığını ve siyasi etkilere karşı savunmasız bırakıldıklarını öğrendi.

Facebook Ad Değiştirme Metaverse Uygulaması

Bu, zorlukların sadece başlangıcıydı. Facebook’un şu anda son derece güvenilir olmadığı düşünülüyor ve devletlerin onu ve diğer büyük teknoloji organizasyonlarını parçalaması gerekiyor. Tüm bunları yoğunlaştıran bir önceki temsilci, Facebook’u çok daha zor durumda bırakan arşivleri devretti. Bu incelemelerin, iddiaların konusu ve bu sadece buzdağının görünen kısmı.

Ancak, baştan sona Facebook’un sadece “Facebook”tan fazlası olduğu ortaya çıktı. Ayrıca bu eşdeğer mülkiyet altında Instagram, WhatsApp ve Oculus Quest var. Bununla birlikte, zorlukların her biriyle birlikte, dikkate değer bir enkazdır.

Beklenen Facebook Adı Değişikliği ve Metaverse Yeniden Markalama
Görünüşe göre Zuckerberg, Facebook’u başka bir yola iterek zorluklardan bir çıkış arıyor olabilir. Doğrudan bilgiye sahip bir kaynak, Facebook için ay bitmeden ilan edilecek bir isim değişikliği olduğunu söylüyor. Ayrıca, Zuckerberg’in meta veri tabanında bir araya gelmesi gerektiği fark edildi.

Geçen Temmuz, Zuckerberg, takip eden oldukça uzun bir süre boyunca, “bizi esasen web tabanlı bir medya kuruluşu olarak gören bireylerden, bir metaverse organizasyonu olmaya uygun bir şekilde ilerleyeceğiz” dedi.

Meta verinin ne olduğunu düşünüyorsanız, iyi bir şirkettesiniz. Kargaşanın bir kısmı, terimin birkaç anlama gelebileceği gerekçesiyle olabilir.

“Metaverse”, bir bilim kurgu yazarı tarafından, bu mevcut gerçeklikten bir çıkış olarak doldurulmuş sanal bir yerel alan anlamında kullanılmıştır. Ayrıca Web, VR ve AR alanları, oyun evrenleri ve sanal arazi, dijital para biçimleri ve farklı kaynaklar satın almak için blok zincirinin kullanıldığı bir gerçekliğe açık bir sanal dünya iklimine atıfta bulunur.
Kaynak, Zuckerberg’in önümüzdeki haftaki Connect toplantısında isim değişikliğini ilan etmeyi beklediğini söyledi.

Facebook’un farklı markaları göz önüne alındığında Zuckerberg, Google’ın aldığı benzer bir kursu hayal ediyor olabilir. her ürününü Alfabe çatısı altında toplamıştır. Snapchat aynı şekilde Snap Inc. olarak yeniden markalaştı.

Facebook, geçen yaz bir metaverse grubu kurduğunda bu konuda gerçek olmuş gibi görünüyor.

Bir Metaverse Şirketi Olarak Facebook’un Geleceği
Facebook ayrıca AR ve VR başkanı Andrew Bosworth’u inovasyon yetkilisine yükseltti. Son zamanlarda Facebook, Avrupa’da 10.000 daha kararlı metaverse temsilcisini işe alacağını açıkladı.

Zuckerberg, geçen yaz yaptığı konuşmada, metaverse “büyük bir konsantrasyon olacak ve bunun, İnternet’in daha sonra çok yönlü İnternet’i geliştirme şekli için aşağıdaki bölümün önemli bir parçası olacağına inanıyorum” dedi.

“Ayrıca, burada gerçekten çoğalarak, organizasyonumuz için bir sonraki muazzam parça olacağına inanıyorum.”

Menta

Ben tam beş yıllık büyük bir başarılı deneyime sahip, yetenekli, hevesli profesyonel bir yazarım. Alandaki eğitimim ve araştırmam beni en [mükemmel profesyonel yazarlardan biri yaptı.