dmca politikası

DMCA Politikası
https://maitretse.com adresinde DMCA Politikasının Tanıtımı
https://maitretse.com’da yayınlanan tüm bilgiler veya içerikler orijinaldir ve yalnızca eğitim amaçlıdır. wikispro, web sitesinde iyi araştırılmış orijinal içerik yayınlamaktadır. Bu nedenle, her durumda, istemeden web sitenizden kopya içerik, resim veya video yayınlarız veya veriler size aittir. [email protected] adresinden bize kopyalanan içeriğin uygun ayrıntılarını veya size ait verileri postalamanız yeterlidir. Endişelenmeyin, uygun şekilde araştırmayı bulduktan sonra, size ait olan yinelenen içeriği derhal kaldırırız.

Web Sitemizde “DMCA yayından kaldırma” başvurusunda bulunma zorunluluğu
wikispro, içerik sahibinin (veya herhangi bir yetkili kişinin) Dijital veya Fiziksel İmzasına ihtiyaç duyar.
Telif hakkıyla korunan içerik hakkında tam bilgi içeren kopyalanan içeriğin URL’si.
Resmi Tam Adınız, E-posta adresiniz, İçeriğin adresi ve herhangi bir iletişim numaranız (cep telefonu veya telefon numarası).
Sizin tarafınızdan veya yayından kaldırma bildirimini gönderen herhangi bir yetkili kişi tarafından, verdiğiniz bilgilerin %100 doğru olduğuna dair eksiksiz bir beyan yazılır. Buna ek olarak, içeriğin sahibi sizsiniz veya telif hakkı sahibi adına hareket etme yetkiniz var.

Not: Yukarıda belirtilen gereksinim değiştirilebilir, değiştirilebilir veya değiştirilebilir. Ayrıca, bu gereksinimleri herhangi bir kişiye haber vermeksizin değiştirebiliriz. Bu nedenle, DMCA’daki herhangi bir değişiklik için bu sayfayı düzenli olarak kontrol etmeniz önerilir.

wikispro şikayetinizi kontrol edecek ve en kısa sürede size cevap verecektir.