2022’deki En İyi 5 Google Chrome Uzantısı

2022’deki En İyi 5 Google Chrome Uzantısı

 2022'deki En İyi 5 Google Chrome Uzantısı

Chrome harika, ancak daha iyi olma eğiliminde! Yan taraftaki harika Wonder Woman referansı, gerçekler, programınızı değiştirmek için akıllara durgunluk veren bir Chrome genişletme kitaplığı olduğunu doğrular.

Her halükarda, hangilerinin zaman ayırmaya değer olduğunu belirlemek çok zor olabilir, bu yüzden en iyi Google Chrome genişletmeleri olduğuna inandığımız şeyleri bir araya topladık.

1. Resim İçinde Resim (Google Tarafından)
1.000.000’den fazla kişi, Google’ın bu şirket içi genişletmesinin tam olarak ne kadar harika olduğunu biliyor. Hatta 2020’de bir YouTube videosuna dahil ettik. Temel olarak, bu büyütme, videoyu tüm niyet ve amaçlar için hayal edebileceğiniz her şey için atlamanıza izin verir. Video daha sonra ekranda herhangi bir yere taşınabilir ve tercih ettiğiniz gibi yeniden boyutlandırılabilir. Video, ekrandaki diğer her şey üzerinde sonsuza kadar sabit kalacak ve kenarlıksız, bu nedenle gereğinden fazla yer kaplamayacak. Çalışırken biraz Netflix oynamak için idealdir.

2.Acil Durum İşareti
Bilgisayar oyunlarının ne zaman bir “denetmen düğmesi” olduğunu hatırlıyor musunuz? Ona dokunabilir ve bir saniye içinde, şefiniz dolaşırken sahte bir muhasebe sayfası veya başka bir iş benzeri ekranı açabilirsiniz. Her şey düşünüldüğünde, Panik Butonu bu temel kapasiteyi son teknoloji programınıza taşır.
Ünlü web aracı tedarikçisi HideMyAss tarafından yapılan bu büyütme, açtığınız her sekmeyi bir düğmenin ipucuyla gizlemenize olanak tanır. Tehlike geçtiğinde, hepsini sorunsuz bir şekilde yeniden kurabilirsiniz.

3.Büyük Askı
Tanrım, gerçekten de Büyük Askı. Chrome’un iyi çalışması için sekmeleri askıya almak. Program ünlü bir RAM (Rastgele Erişim Belleği) deposudur, bu nedenle fiziksel olarak bellekten birkaç sekmeyi sabit sürücünüzdeki geçici bir noktaya gönderebilmek olağanüstüdür. Hafif bir hafızaya sahip bir bilgisayar kullandığınızı varsayarsak, ancak bu kadar çok sekmeyi kapatmak gibi bir isteğiniz yok, bu inanılmaz küçük bir alet.

4.Hacim Yöneticisi
Sağır olmanıza veya Chrome’un sunduğu ses kontrolünün ne kadar az olduğu konusunda yanmış olmanıza bakılmaksızın, Volume Master, sesle ilgili her şeyi kontrol etmenizi sağlamaya yemin eder. Çok düşük ses seviyesinde kaydedilen bu kayıtlar veya web yayınları için ses seviyesinin %600’e kadar çıkmasına yardımcı olmanızı sağlar. Aynı şekilde, herhangi bir sekmenin ses seviyesini %0-600 arasında kesin olarak kontrol edebilirsiniz. En iyi yanı, bu genişletme ile ses çalan bir sekmeyi bulup değiştirmenin basit olmasıdır. Böylece, hangisinin beklenmedik bir şekilde reklam kayıtlarını hızla yükseltmeye başladığını keşfetmek için 100 sekmeden geçmeniz gerekmez.

5. Cebe Kaydet
Bu kullanışlı genişletme, daha sonra kullanmak üzere tek bir alana ekstra bir şeyler eklemek için ihtiyacınız olan tüm web içeriğini toplayarak zamanınızı düzenlemenize olanak tanır. En iyi yanı, çapraz gadget yönetimi olarak işlev görmesidir. Örneğin, işte web’i incelediğinizi ve büyüleyici bir şey gördüğünüzü varsayarsak, daha sonra ev bilgisayarınızdan veya cep telefonunuzdan cebinize ulaşabilirsiniz.

Menta

Ben tam beş yıllık büyük bir başarılı deneyime sahip, yetenekli, hevesli profesyonel bir yazarım. Alandaki eğitimim ve araştırmam beni en [mükemmel profesyonel yazarlardan biri yaptı.